Gdynia
  • Kibice Razem
  • Lechia Gdańsk
  • Śląsk Wrocław
  • Polonia Warszawa
  • GKS Tychy
  • Miedź Legnica
  • Górnik Zabrze
  • Korona Kielce
  • Lech Poznań
  • Motor Lublin
  • Jagiellonia Białystok
  • Ruch Chorzów
  • GKS Bełchatów
  • Sandecja Nowy Sącz
  • Pogoń Szczecin
  • Stal Mielec
Terminarz Ekstraklasy 2019/2020

Opublikowany 5 czerwca 2019

Terminarz Ekstraklasy 2019/2020

Ekstraklasa SA opublikowała dziś pełny terminarz Ekstraklasy 2019/2020. Arka sezon rozpocznie od pojedynku z Jagiellonią w Gdyni w 1. kolejce, w weekend 20-21 lipca. Następnie czeka ją mecz wyjazdowy z Pogonią Szczecin i domowe starcie z Koroną Kielce. Jesienne derby z Lechią Gdańsk odbędą się w Gdyni w 12. serii gier - w weekend 19-20 października. Rundę jesienną żółto-niebiescy zakończą spotkaniem z Wisłą w Krakowie (9-10 listopada). Następnie rozegranych zostanie jeszcze awansem pięć kolejek z rundy wiosennej. Ostatnim meczem w 2019 roku będzie wyjazdowy pojedynek z Lechem Poznań (20-21 grudnia). Ligowa wiosna rozpocznie się 8-9 lutego od potyczki z Cracovią w Gdyni. Spotkanie derbowe w Gdańsku odbędzie się w weekend 14-15 marca. Rundę zasadniczą zakończy spotkanie z Wisłą Kraków w Gdyni 11 kwietnia. Pierwsza kolejka w grupach mistrzowskiej i spadkowej będzie miała miejsce 18-19 maja, a zamknięcie sezonu nastąpi 22-23 maja.

 

Terminarz Ekstraklasy 2019/2020

Kolejka 1 - 20-21 lipca 2019

Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
Zagłębie Lubin - Cracovia
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
Piast Gliwice - Lech Poznań
Raków Częstochowa - Korona Kielce
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Wisła Płock - Górnik Zabrze
ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk

Kolejka 2 - 27-28 lipca 2019

Cracovia - ŁKS Łódź
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa
Korona Kielce - Legia Warszawa
Lech Poznań - Wisła Płock
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice

Kolejka 3 - 3-4 sierpnia 2019

Arka Gdynia - Korona Kielce
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
Raków Częstochowa - Cracovia
Wisła Kraków - Górnik Zabrze
Wisła Płock - Lechia Gdańsk
ŁKS Łódź - Lech Poznań

Kolejka 4 - 10-11 sierpnia 2019

Cracovia - Korona Kielce
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Wisła Płock - Legia Warszawa
ŁKS Łódź - Piast Gliwice

Kolejka 5 - 17-18 sierpnia 2019

Arka Gdynia - Lech Poznań
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Pogoń Szczecin
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Piast Gliwice - Wisła Płock
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk
Wisła Kraków - ŁKS Łódź
Śląsk Wrocław - Cracovia

Kolejka 6 - 24-25 sierpnia 2019

Cracovia - Arka Gdynia
Górnik Zabrze - Korona Kielce
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin - Wisła Płock
Raków Częstochowa - Lech Poznań
ŁKS Łódź - Legia Warszawa

Kolejka 7 - 31 sierpnia-1 września 2019

Arka Gdynia - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Lech Poznań - Cracovia
Legia Warszawa - Raków Częstochowa
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
Wisła Płock - ŁKS Łódź
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin

Kolejka 8 - 14-15 września 2019

Cracovia - Piast Gliwice
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Zagłębie Lubin - Wisła Płock
Korona Kielce - Wisła Kraków
Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź
Raków Częstochowa - Arka Gdynia

Kolejka 9 - 21-22 września 2019

Cracovia - Legia Warszawa
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Piast Gliwice - Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Wisła Płock - Wisła Kraków
ŁKS Łódź - Arka Gdynia
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin

Kolejka 10 - 28-29 września 2019

Arka Gdynia - Piast Gliwice
Górnik Zabrze - Lech Poznań
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Raków Częstochowa - Wisła Płock
Wisła Kraków - Cracovia

Kolejka 11 - 5-6 października 2019

Cracovia - Górnik Zabrze
Lech Poznań - Wisła Kraków
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa
Wisła Płock - Arka Gdynia
ŁKS Łódź - Korona Kielce
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok

Kolejka 12 - 19-20 października 2019

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze - ŁKS Łódź
Jagiellonia Białystok - Cracovia
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Korona Kielce - Wisła Płock
Legia Warszawa - Lech Poznań
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - Piast Gliwice

Kolejka 13 - 26-27 października 2019

Cracovia - Pogoń Szczecin
Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Wisła Kraków
Piast Gliwice - Korona Kielce
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok
ŁKS Łódź - Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia

Kolejka 14 - 2-3 listopada 2019

Arka Gdynia - Legia Warszawa
Cracovia - Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź
Korona Kielce - Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Raków Częstochowa - Wisła Kraków
Śląsk Wrocław - Wisła Płock

Kolejka 15 - 9-10 listopada 2019

Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa
Lech Poznań - Korona Kielce
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków - Arka Gdynia
Wisła Płock - Cracovia
ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław

Kolejka 16 - 23-24 listopada 2019

Cracovia - Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze - Wisła Płock
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia
Korona Kielce - Raków Częstochowa
Lech Poznań - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

Kolejka 17 - 30 listopada-1 grudnia 2019

Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Korona Kielce
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Wisła Płock - Lech Poznań
ŁKS Łódź - Cracovia

Kolejka 18 - 7-8 grudnia 2019

Cracovia - Raków Częstochowa
Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
Korona Kielce - Arka Gdynia
Lech Poznań - ŁKS Łódź
Lechia Gdańsk - Wisła Płock
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

Kolejka 19 - 14-15 grudnia 2019

Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Korona Kielce - Cracovia
Legia Warszawa - Wisła Płock
Piast Gliwice - ŁKS Łódź
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - Lech Poznań

Kolejka 20 - 21 grudnia 2019

Cracovia - Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Lech Poznań - Arka Gdynia
Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
Wisła Płock - Piast Gliwice
ŁKS Łódź - Wisła Kraków

Kolejka 21 - 8-9 lutego 2020

Arka Gdynia - Cracovia
Korona Kielce - Górnik Zabrze
Lech Poznań - Raków Częstochowa
Legia Warszawa - ŁKS Łódź
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Wisła Płock - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

Kolejka 22 - 15-16 lutego 2020

Cracovia - Lech Poznań
Górnik Zabrze - Arka Gdynia
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Raków Częstochowa - Legia Warszawa
ŁKS Łódź - Wisła Płock

Kolejka 23 - 22-23 lutego 2020

Arka Gdynia - Raków Częstochowa
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - Cracovia
Wisła Kraków - Korona Kielce
Wisła Płock - Zagłębie Lubin
ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze

Kolejka 24 - 29 lutego-1 marca 2020

Arka Gdynia - ŁKS Łódź
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Legia Warszawa - Cracovia
Raków Częstochowa - Piast Gliwice
Wisła Kraków - Wisła Płock

Kolejka 25 - 4 marca 2020

Cracovia - Wisła Kraków
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Piast Gliwice - Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Wisła Płock - Raków Częstochowa
ŁKS Łódź - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Korona Kielce

Kolejka 26 - 7-8 marca 2020

Arka Gdynia - Wisła Płock
Górnik Zabrze - Cracovia
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Korona Kielce - ŁKS Łódź
Legia Warszawa - Piast Gliwice
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin
Wisła Kraków - Lech Poznań

Kolejka 27 - 14-15 marca 2020

Cracovia - Jagiellonia Białystok
Lech Poznań - Legia Warszawa
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
Piast Gliwice - Wisła Kraków
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
Wisła Płock - Korona Kielce
ŁKS Łódź - Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa

Kolejka 28 - 21-22 marca 2020

Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Korona Kielce - Piast Gliwice
Pogoń Szczecin - Cracovia
Raków Częstochowa - ŁKS Łódź
Wisła Kraków - Legia Warszawa

Kolejka 29 - 4-5 kwietnia 2020

Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk - Cracovia
Legia Warszawa - Arka Gdynia
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
Wisła Kraków - Raków Częstochowa
Wisła Płock - Śląsk Wrocław
ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok

Kolejka 30 - 11 kwietnia 2020

Arka Gdynia - Wisła Kraków
Cracovia - Wisła Płock
Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
Korona Kielce - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - ŁKS Łódź

Komentarze (0)Liczba odwiedzin (91)

Autor: Radek

Kategorie: brak

Tagi:

Drukuj

Proszę zalogować się lubzarejestrować aby przesłać komentarz.

Wybór motywu

SKGA

Dołącz do nas

Facebook